Your browser is not supported. Please use IE 8 or above.

Latvia

Local Business - Global Network ®

BNI - The World's Largest Referral Organization

Laipni lūdzam BNI

BNI ir pasaulē zināmākā platforma, kuras pamatā ir darījumu noslēgšana un biznesa attīstība, izmantojot ieteikumus un atsauksmes (referrals). Tā palīdz izveidot un uzturēt uzticamas ilgtermiņa biznesa attiecības gan lieliem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem. BNI skaidri noteiktās vērtības veido ekskluzīvu korporatīvo kultūru. 

BNI darbojas kopš 1985. gada, un tā ir lielākā biznesa ieteikumu organizācija pasaulē. 

BNI apvieno vairāk nekā 200 000 uzņēmumu vairāk nekā 65 valstīs. Pagājušajā gadā BNI organizācijas biedri sniedza vairāk nekā 7,6 miljonus ieteikumu, kas kļuva par pasūtījumiem 8,6 miljardus euro vērtībā. BNI rada vidi, kurā uzņēmumi mainās ar idejām, vērtīgiem kontaktiem un konkrētiem ieteikumiem.

BNI pamatvērtības:  

  • dots devējam atdodas (Givers Gain®) princips;
  • biznesa attīstība, izmantojot stratēģiskas attiecības;
  • pozitīvisms;
  • uzticamība un kvalitāte;
  • pienākuma apziņa;
  • mācības un izglītība.

BNI filozofijas pamatā ir ideja, ka dots devējam atdodas (Givers Gain®). Ja sniegsiet ieteikumus citiem, nenoliedzami saņemsiet to pašu pretī.

BNI misija ir palīdzēt BNI biedriem saņemt vairāk pasūtījumu un palielināt apgrozījumu, sniedzot strukturētu, pozitīvu un profesionālu ieteikumu mārketinga programmu, kā arī izveidot un attīstīt ilgstošas attiecības ar uzticamiem sadarbības partneriem. 

BNI vīzija Latvijā kļūt par visefektīvāko biznesa ieteikumu organizāciju ar vislielāko pievienoto vērtību.

BNI mērķi Latvijā:   

• palīdzēt atbildīgiem un uzticamiem uzņēmumiem apmainīties ar ieteikumiem un uzlabot apgrozījuma rādītājus;

• koncentrēties uz profesionālām un aktīvām ilgtermiņa stratēģiskajām attiecībām un komercdarbību, kas vērsta uz ieteikumiem;

• izglītot un konsultēt BNI biedrus, kā ar ieteikumu mārketinga palīdzību veidot ilgstošas un rentablas biznesa attiecības.

 

Pirmās BNI Latvijas grupas atklāšanas momenti:

                                               

BNI

Copyright BNI. All Rights Reserved. All company names, product names logos included here may be registered trademarks or service marks of their respective owners.