Your browser is not supported. Please use IE 8 or above.

Latvia

Local Business - Global Network ®

BNI - The World's Largest Referral Organization

Kādēļ ieteikumi?

Ieteikumi – vieglākais un ienesīgākais biznesa darījumu avots. Kādēļ? Ja Jūsu uzņēmumu kāds iesaka, vairs nav jāmeklē klients, nav jātērē laiks, pierādot savu uzticamību. Parasti klients lēmumu pirkt pieņem ātrāk un – svarīgākais – ar izdevīgākiem nosacījumiem.            

Pētījumi liecina, ka, saņemot ieteikumu, darījuma varbūtība ir pat 15 reizes lielāka, nekā meklējot klientus ar reklāmas vai tiešā mārketinga palīdzību. Līdz pat 98% uzņēmēju atzīst, ka ieteikumi ir īpaši svarīgi uzņēmējdarbības attīstībai, bet eksperti ieteikumu mārketingu uzskata par svarīgāko 21. gadsimta mārketinga virzienu.

Kādēļ BNI?

BNI piedāvā efektīvāko biznesa ieteikumu ģenerēšanas sistēmu, pateicoties kurai esam lielākā uzņēmējdarbības ieteikumu organizācija pasaulē. BNI biznesa brokastis lielākajai daļai uzņēmēju kļūst par svarīgāko nedēļas tikšanos, kurā tiek dibināti jauni un vērtīgi kontakti, notiek apmaiņa ar ieteikumiem, tiek veidotas darījumu partnerattiecības. BNI biedri katru gadu apmainās ar ieteikumu, kuru vērtība pārsniedz septiņus miljardus eiro.

Ko Jūs iegūsiet, pievienojoties BNI?

  • Elitāra pārdošanas komanda. Par BNI biedriem kļūst tikai tādi aktīvi un uzticami uzņēmēji un profesionāļi ar vērtīgiem biznesa kontaktiem, kuri ir gatavi sniegt kvalitatīvus ieteikumus. Šī elitārā pārdošanas komanda strādās Jūsu labā ar 0,00% komisijas maksu!
  • Ekskluzīvas konkurences priekšrocības. Par BNI dalībniekiem var kļūt tikai viens konkrētas uzņēmējdarbības nozares pārstāvis. Apsteidzot konkurentus un kļūstot par BNI biedru, nodrošināsiet to, ka tieši Jūs saņemsiet visus konkrētās jomas ieteikumus.
  • Finansiālā atdeve. BNI sniedz efektīvu sistēmu, kas nodrošina biedru produktīvu un rezultatīvu sadarbību. Vidējā gada finanšu atdeve 2015. gadā vienam BNI biedram Latvijā un Lietuvā bija 25 000 eiro, bet 2016. gada mērķis ir 50 000 eiro.
  • Labākās mācības par to, kā veidot un attīstīt jaunus biznesa kontaktus, lai tie kļūtu par izdevīgiem darījumiem. Visi izdevumi par mācībām ir ietverti BNI dalības maksā, tādēļ netiek piemēroti papildu izdevumi.
  • Starptautiskā biznesa attīstība. BNI dalības priekšrocības izmanto vairāk nekā 195 000 biedru vairāk nekā 65 pasaules valstīs. Viņi visi ievēro Givers Gain® principu (“Dots devējam atdodas”), izmanto globālo BNI Connect® informācijas sistēmu un var bez ierobežojumiem apmeklēt BNI sanāksmes citās valstīs, efektīvi atrodot partnerus starptautiskai uzņēmējdarbības attīstībai.
BNI

Copyright BNI. All Rights Reserved. All company names, product names logos included here may be registered trademarks or service marks of their respective owners.